HAKKIMIZDA

, ZITOFirmamız genç ve dinamik kadrosu ile zayıf akım sistemlerinde hizmet vermektedir.
ENS Otomasyon olarak uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden hizmet verdiğimiz tüm alanlarda projelendirme, keşif, montaj, satış sonrası servis, periyodik bakım, sistemin sürekliliğini sağlanması konularda maksimum önem vermekteyiz.

Türkiye genelindeki; Resmi Kurumlar, Konutlar, Plazalar, Mağazalar, Toplu Konutlar,  Belediyelere kadar birçok sektöre hızlı geri dönüş, çözüm odaklı ve uygun maliyetli yaklaşım hizmetini benimsemekteyiz.
Birinci önceliğimiz müşteri odaklı ve memnuniyeti üst düzey tutmak ve uzun vadeli bir çalışma prensibi benimsemektir.
Dünya çapında kendini kanıtlamış UTC, HONEYWELLN, KILSEN, ARITECH, COOPER BOSCH, APOLLO, SD3, GLOBAL FIRE, PANASONIC, MAVİLİ, TEKNİM, V.B binlerce markalara çözümler sunarak çalışmalarını tüm Türkiye genelinde   sürdürmektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız; Yangın Algılama, CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemi, Hırsız alarm, Söndürme, Hemşire Çağrı, Parmak Okuma, Bina Otomasyon Sistemleri, TV-Uydu ve zayıf akıma ait tüm sistemleri içeren geniş uygulama alanları ile keşif, projelendirme ve sistem devreye alma işlemlerinin taahhüt ve uygulamasını yapmaktadır.